• Dunaharaszti MTK

Edzésnaptár - Dunaharaszti

hétfő
kedd
szerda
csütörtök
péntek
szombat
vasárnap
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
  • 5, 12, 19, 26 ápr.
    15:00 - 16:00

    Előkészítő csoport


    Edzők:
         Rubin Andrea
         Pókóné Oháti Ildikó
    Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
  • 5, 12, 19, 26 ápr.
    15:00 - 17:00

    U14 fiú


    Edző
         Hegedűs Attila
    Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
    2330 Dunaharszti, Napsugár u. 2.
  • 5, 12, 19, 26 ápr.
    16:00 - 17:00

    U11-12 leány


    Edzők:
         Blaskó Ádám
    Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
  • 5, 12, 19, 26 ápr.
    16:00 - 17:00

    U11-12 fiú


    Edző:
         Mohai György
    Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
  • 5, 12, 19, 26 ápr.
    17:00 - 18:00

    U14-16 leány


    Edzők:
         Földesi Norbert
         Balaskó Ádám
    Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
  • 5, 12, 19, 26 ápr.
    19:30 - 20:30

    U16 fiú


    Edzők:
         Törőcsik Marcell
         Solymosi Tamás
    Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
    2330 Dunaharaszti, Napsugár u. 2.
  • 1, 8, 15, 22, 29 ápr.
    16:00 - 17:15

    U11-12 leány


    Edzők:
         Blaskó Ádám
    Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
  • 1, 8, 15, 22, 29 ápr.
    16:30 - 17:30

    Előkészítő csoport


    Edzők:
         Rubin Andrea
         Pókóné Oháti Ildikó
    II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Rákóczi u. 28.
  • 1, 8, 15, 22, 29 ápr.
    17:15 - 18:30

    U11-12 fiú


    Edző:
         Mohai György
    Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
  • 1, 8, 15, 22, 29 ápr.
    19:30 - 20:30

    U16 fiú


    Edzők:
         Törőcsik Marcell
         Solymosi Tamás
    Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
  • 1, 3, 8, 10, 15, 17, 22, 24, 29 ápr.
    20:30 - 22:00

    U18 fiú


    Edzők:
         Horváth Balázs
         Törőcsik Marcell
    Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
    2330 Dunaharaszti, Napsugár u. 2.
  • 1, 8, 15, 22, 29 ápr.
    20:30 - 22:00

    Amatőr felnőttek


    Edző:
         Czeglédi R. László
    Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
  • 2, 9, 16, 23, 30 ápr.
    16:00 - 17:30

    U11-12 leány


    Edzők:
         Blaskó Ádám
    Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
  • 2, 9, 16, 23, 30 ápr.
    16:00 - 17:30

    U14 fiú


    Edző
         Hegedűs Attila
    Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
    2330 Dunaharszti, Napsugár u. 2.
  • 2, 9, 16, 23, 30 ápr.
    17:30 - 19:00

    U14-16 leány


    Edző:
         Földesi Norbert
    Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
  • 2, 4, 9, 11, 16, 18, 23, 25, 30 ápr.
    19:00 - 20:30

    U16 fiú


    Edzők:
         Törőcsik Marcell
         Solymosi Tamás
    Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
  • 2, 9, 16, 23, 30 ápr.
    19:00 - 20:30

    U18 fiú


    Edzők:
         Horváth Balázs
         Törőcsik Marcell
    Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
  • 2, 9, 16, 23, 30 ápr.
    20:30 - 22:00

    NB II.


    Edzők:
         Törőcsik Marcell
    Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
  • 4, 11, 18, 25 ápr.
    16:00 - 17:30

    U11-12 fiú


    Edző:
         Mohai György
    Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
  • 4, 11, 18, 25 ápr.
    16:00 - 17:30

    U14-16 leány


    Edző:
         Földesi Norbert
         Blaskó Ádám
    Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
    2330 Dunaharszti, Napsugár u. 2.
  • 4, 11, 18, 25 ápr.
    17:30 - 19:00

    U14 fiú


    Edző
         Hegedűs Attila
    Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
  • 4, 11, 18, 25 ápr.
    20:30 - 22:00

    U18 fiú


    Edzők:
         Horváth Balázs
         Törőcsik Marcell
    Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
  • 4, 11, 18, 25 ápr.
    20:30 - 22:00

    NB II.


    Edzők:
         Törőcsik Marcell
    Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
    2330 Dunaharaszti, Napsugár u. 2.
  • 3, 10, 17, 24 ápr.
    16:30 - 17:30

    Előkészítő csoport


    Edzők:
         Rubin Andrea
         Pókóné Oháti Ildikó
    Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
  • 3, 10, 17, 24 ápr.
    20:30 - 22:00

    Öregfiúk


    Edző:
         Czeglédi R. László
    Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
    2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.

Támogatók

  • Dunaharaszti Város Önkormányzata